Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-ZimaJARMARKI ŚWIĄTECZNE – BERLIN-DREZNO-POCZDAM


BERLIN

Wyjazd autokarem z Poznania we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Berlina, spacer po mieście: mur berliński, Alexanderplatz (pobyt na jarmarku), Unter den Linden: Uniwersytet Humboldta, Opera Narodowa, katedra berlińska, Wyspa Muzeów, Brama Brandenburska i plac Paryski, MUZEUM TECHNIKI (opcja), pobyt wieczorny na JARMARKU ŚWIĄTECZNYM (Weihnachtsmarkt), czas na zabawę i zakupy, wyjazd w drogę powrotną do Polski, powrót do Poznania w późnych godzinach wieczornych.

 
Cena dla 40 osób + 4 opiekunów – TYLKO 109 zł/os.!

 
DREZNO
Wyjazd autokarem z Poznania we wczesnych godzinach porannych, przejazd autokarem do Drezna, stolicy Saksonii zwanej barokową Florencją nad Łabą, przejście trasą turystyczną: Zwinger, Tarasy Brulla, plac Operowy, Opera Sempera, kościół Świętej Trójcy (Hofkirche), kościół Marii Panny (Frauenkirche), Pałac Zwinger – zbrojownia (największa w Europie kolekcja broni paradnej), spacer po tarasach pałacu, Zamek Drezdeński – Skarbiec, pobyt na JARMARKU ŚWIĄTECZNYM (STRIEZELMARKT), powrót do Poznania w późnych godzinach wieczornych.

 
Cena dla 40 osób + 4 opiekunów – TYLKO 135 zł/os.!

 
POCZDAM
Wyjazd autobusem z Poznania, przejazd do Poczdamu – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Wizyta w Biosferze  – w tropikalnej dżungli w sercu miasta. Zwiedzanie z zewnątrz rokokowego kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci  Pałac Sanssouci, spacer po ogrodach, Nowy Pałac, oranżeria oraz domek chiński. Przejazd do centrum miasta: kościół św. Piotra i Pawła, spacer przez Dzielnicę Holenderską, pobyt na jarmarku świątecznym, czas na zakupy. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do Poznania w późnych godzinach wieczornych.

 

Cena dla 40 osób + 4 opiekunów – TYLKO 109 zł/os. + 6 EUR (bilet do Biosfery)

 

ŚWIADCZENIA:

  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW + KL
  • Transport autokarem klasy Lux
  • Bilety do Biosfery nie są zawarte w cenie

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*