ANGLIA – LONDYN – 7 DNI – LONDYN EDUKACYJNY

PROGRAM:

DZIEŃ 1                

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2                

Przeprawa tunelem pod kanałem La Manche do Anglii, przejazd do Londynu, Greenwich – Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „O”, Cutty Sark, rejs statkiem po Tamizie, Tower of London, realizacja programu edukacyjnego, Tower Bridge, spacer do Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję części ulicy Pokątnej, nowoczesna dzielnica City, Monument – najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku, zakwaterowanie w hostelu, obiadokolacja, nocleg. 

DZIEŃ 3                                

Śniadanie, zwiedzanie Londynu: Trafalgar Square z kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w muzeum, realizacja programu edukacyjnego, spacer po SohoChinatownLeicester Square i Galerii M&M’SCovent Garden, Piccadilly Circus z kolumną Erosa. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4                

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Londynu, wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tusssaud, przejście nad Tamizą i przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, wizyta w British Museum – realizacja programu edukacyjnego. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 5                                

Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu – Tate Modern  Galery – jedna z największych galerii sztuki współczesnej w Europie realizacja programu edukacyjnego, spacer nadbrzeżem Tamizy w stronę LE, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market – najstarszy market w Londynie,  najwyższy budynek Londynu Shard Building, Millenium Bridge – spacer po pieszej kładce, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie muzeum do wyboru: Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Nauki  realizacja programu edukacyjnego,  powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6                                

Śniadanie, całodniowa wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey,  Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera – realizacja programu edukacyjnego, Stajnie Gwardii Królewskiej – zmiana warty konnej, St. James’s ParkBuckingham Palace, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd  w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7                

Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

Cena: 1795 zł/os. + 115 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Transport autokarem LUX – opieka pilota – ubezpieczenie NNW + KL – noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, zakwaterowanie w hostelu, zwiedzanie zgodnie z programem, bilety wstępów

Dodatkowa kwota GBP przeznaczona jest na pokrycie kosztów biletów wstępu, przewodników  oraz wszelkich opłat walutowych dokonywanych przez Biuro.

Cena dla min. 40 uczestników + 3 opiekunów

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

CENA NIE ZAWIERA:

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.                                                     

UWAGA !  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*