19 kwi 2020

 

CHORWACJA – TWÓJ WYMARZONY WYPOCZYNEK

SEGET DONJI – TROGIR – WYSPA CIOVO – SIBENIK – SPLIT  WODOSPADY KRKA

Biuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Lato

Chorwacja to kraj nazywany Perłą Adriatyku, a w kilku słowach – to słońce, niezwykłe plaże, ponad 1000 malowniczych wysp, niebywałe zabytki, urokliwe nadmorskie miasteczka, wyśmienita bałkańska kuchnia, to błękit i szmaragd Adriatyku i doskonały pomysł na wymarzony wyjazd. To także świetny pomysł na długo oczekiwaną integrację i bycie razem w pięknych i magicznych miejscach Chorwacji.

Seget Donji – miejsce zakwaterowania w Apartamentach Medena – wymarzona miejscowość na spędzenie udanego wypoczynku. Położone w pobliżu Trogiru, Splitu oraz Sibenika miasteczko, oprócz plażowania i kąpieli w morzu oferuje możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek i rejsów.

Zakwaterowanie – Seget Donji – Apartamenty Medena*** – apartamenty  4 i 5 osobowe z living roomem i aneksem kuchennym, łazienką i tarasem oraz bezpłatnym wifi. Wzdłuż promenady w miejscowości usytuowane są liczne usługi: sklep z pamiątkami, organizator wycieczek łodzią, wypożyczalnia łodzi, skuterów wodnych, tawerna dalmacka, pizzeria, cukiernia, restauracja typu fast food, kawiarnia oraz wiele innych.

Obiekty sportowe do uprawiania: piłki siatkowej plażowej: piłki ręcznej, badmintona, koszykówki, tenisa, tenisa stołowego; sporty wodne: windsurfing, rower wodny, motorówka, szkoły windsurfing

PROGRAM

Dzień 1. Wyjazd autokarem z Poznania  w godzinach popołudniowych, przejazd nocny w kierunku Chorwacji.

Dzień 2. Przyjazd do Seget Donji, zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Obiad. Czas  na plażowanie, kąpiele w morzu i spacery po miejscowości. Kolacja. Nocleg

Dzień 3-9. Śniadania. Plażowanie, zabawy i gry na plaży, kąpiele w morzu. Obiady. Turnieje sportowe, piłka nożna, piłka siatkowa plażowa itp. animacje. Kolacje. Dyskoteki i zabawy . W programie zwiedzanie Trogiru oraz wycieczka na Wyspę Ciovo.  Wycieczka do Splitu.

WYCIECZKA DO TROGIRU  – wizyta na średniowiecznej starówce położonej na wyspie. Spacer, podczas którego zobaczymy: Bramę Lądową, Pałac Stafileo z bogatymi zdobieniami roślinnymi, Katedra św. Wawrzyńca wraz z dzwonnicą, renesansowy Pałac Ćipiko – najbogatszej trogirskiej rodziny w XV wieku.

Przejście zwodzonym mostem na Wyspę Ciovo – jest to wyspa z wieloma urokliwymi zatokami, jaskiniami i pięknymi plażami, zasiedlona nieprzerwanie od czasów starożytnych, jest przykładem i  świadectwem lokalnej kultury. Czas na kąpiel i krótkie plażowanie na jednej z plaż wyspy.      

WYCIECZKA DO SPLITU – Przejazd do Splitu – zwiedzanie z przewodnikiem stolicy regionu Dalmacji, i drugiego pod względem liczby mieszkańców miasta w Chorwacji wpisanego, podobnie jak kameralny Trogir, na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru po mieście zobaczymy: Złotą Bramę – którą to cesarz Dioklecjan przekroczył w 305 roku, dalej przejdziemy uliczkami Pałacu Dioklejcana, w którym niegdyś mieszkał rzymski cesarz Dioklecjan, zobaczymy też dawne mauzoleum cesarskie, a dziś Katedrę Św. Duje, Świątynię Jowisza oraz Wieżę Wenecką. Później czas  na spacer wzdłuż malowniczej promenady.

Dzień 10. Śniadanie, dzień odpoczynku i plażowania, kąpiele w morzu i zażywania sportów wodnych,  wykwaterowanie, obiad i suchy prowiant na drogę  powrotną. Wyjazd w godzinach popołudniowych w kierunku Polski.

Dzień 11. Przyjazd autokarem do Poznania w godzinach przedpołudniowych

Biuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Lato

CENA OD: 2.365 ZŁ

TERMIN: lato 2024

CENA ZAWIERA:

 • Transport luksusowym autokarem
 • Opieka pilota podczas całego wyjazdu
 • Zakwaterowanie w apartamentach (zgodnie z opisem) – 8 noclegów
 • Wyżywienie FB – śniadania, obiady, kolacje, obiad w ostatni dzień, suchy prowiant na drogę
 • Realizacja podanego programu * Opieka wychowawców, instruktorów * Zawarte w programie wycieczki * Dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie ośrodka
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Podczas wycieczek fakultatywnych uczestnicy zamiast obiadu otrzymują pakiet lunch.
 • Spełnienie wszelkich obostrzeń i warunków sanitarnych wraz z ozonowaniem autokaru, zapewnienie środków dezynfekujących.

CENA NIE ZAWIERA:

 • Wycieczek fakultatywnych ( organizowane przy min. 25 osobach )
 • Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.
 • https://www.signal-iduna.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-kosztow-imprezy-turystycznej-bezpieczne-rezerwacje/
 • Obowiązkowych składek na TFG i TFP – 30 zł

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Biuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Lato

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

 1. WYCIECZKA DO WODOSPADÓW KRKA

Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka. Niezwykłe widoki – kaskady, wodospady i bystrzyny wodne to wszystko możemy podziwiać z kolejnych punktów widokowych, gdzie spacerując pośród bujnej roślinności, będziemy także oglądać liczne ryby pływające w krystalicznie czystej wodzie. Wycieczka jest też okazją do zapoznania się z bogatą tradycją tego obszaru – wszystko dzięki ciekawie przygotowanym ekspozycjom etnograficznym, gdzie zarówno mali i duzi podróżnicy znajdą coś dla siebie! Czekaja nas kąpiele w krystalicznej wodzie i zabawa pod wodospadami.  Bilet wstępu w cenie wycieczki.

CENA – od 45 EURO

 1. WYCIECZKA DO SIBENIKA

Po południu przejazd do Sibenika – zwiedzanie urokliwego, historycznego  miasta, przyciągającego unikatową architekturą i licznymi zabytkami, dzięki którym Sibenik został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzimy stare miasto z gotycko-renesansową katedrą Sveti Jakov, idąc portową promenadą z Pałacem Biskupów i  Pałacem Diuków. Zobaczymy fortecę Św. Anny, jako przykład fortyfikacji z czasów weneckich.

CENA – od 30 EURO

 1. REJS STATKIEM NA WYSPĘ SOLTA

Rejs stateczkiem na Wyspę Solta – wycieczka na 3 wyspy Solta-Drvenik – Mali – Blue Lagoon, plażowanie na przepięknych piaszczystych plażach i kąpiele w morzu – Wspaniała wycieczka trwająca 8 godzin z lunchem.

CENA – od 35 EURO

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*