BARCELONA, WENECJA, PARYŻ – 8 DNI

Biuro podróży sportom Front-Top oferty, Front-Turystyka szkolna, Sort-Włochy+Hiszpania

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Wyjazd z Poznania w godzinach popołudniowych, przejazd do WENECJI

DZIEŃ 2

Przyjazd do Wenecji około 08.00-9.00 Na powitanie fascynujący rejs statkiem po lagunach Wenecji, miasta położonego na 118 wyspach. Proponujemy wizytę na placu św. Marka, zobaczenie pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka i słynnego Mostu Westchnień wraz z możliwością zrobienia wspaniałych zdjęć w „mieście zakochanych”. Obiadokolacja. Wyjazd z Wenecji w godzinach wieczornych. Przejazd do Hiszpanii.

DZIEŃ 3

Przejazd do Tossa de Mar pobyt na plaży, odpoczynek, spacer po najpiękniejszej miejscowości wypoczynkowej na Costa Brava, skaliste wybrzeże, średniowieczne mury obronne, zabytkowa dzielnica Villa Vella, przejazd do Barcelony, zakwaterowanie w hostelu w centrum starego miasta, spacer po starym mieście, Raval, Las Ramblas, obiadokolacja, spacer po kolacji – wieczorna Barcelona, nocleg

DZIEŃ 4

Śniadanie, zwiedzanie Barcelony : Stadion Camp Nou, zwiedzanie najsłynniejszego stadionu piłkarskiego w Europie, przejazd na Wzgórze Montjuic ze Stadionem Olimpijskim, Muzeum Sztuki Katalońskiej Palacio Nacional, przejście na punkt widokowy Alcalde, fascynująca przejażdżka kolejką linową do portu, spacer po porcie, wizyta w Maremagnum – czas na zakupy, spacer Las Ramblas na obiadokolację, powrót do hostelu, nocleg

DZIEŃ 5

Śniadanie, dzień na zapoznanie się z architekturą Guella, zwiedzanie Barcelony – Park Guell, spacer ulicą z Casa Batllo i Casa Ametller, Casa Vincens, Casa Mila – La Pedrery – domami zaprojektowanymi przez Guella, Manzana de la Discordia, przejście w kierunku Sagrada Familia, czas na posiłek, zwiedzanie fascynującej katedry, Plac Kataloński, obiadokolacja, powrót do hostelu, spacer wieczorny po starym mieście, nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie, wykwaterowanie, spacer do Katedry Św. Eulalii oraz po dzielnicy La Ribeira, Park de la Ciutadella, czas na posiłek i zakup pamiątek, przejazd do FIGUERES, gdzie urodził się Salvador Dalí, wizyta w teatrze-muzeum hiszpańskiego surrealisty z największą kolekcją jego dzieł – swoisty spacer po labiryncie sztuki, obiadokolacja w Figueres, nocny przejazd do Paryża

DZIEŃ 7

Śniadanie (lub pakiet śniadaniowy) Całodzienny pobyt w Paryżu zwiedzanie: Pola Marsowe i Wieża Eiffela, przejście w kierunku Trocadero, Łuk Tryumfalny, Pola Elizejskie, czas na zakupy i posiłek, Plac De La Concorde, przejście w kierunku Luwru, Plac Vendome z kolumną Napoleona, Katedra Notre-Dame – (po pożarze widok tylko z daleka) Dzielnica Łacińska, obiadokolacja, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych

DZIEŃ 8

Przejazd do Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych 

Biuro podróży sportom Front-Top oferty, Front-Turystyka szkolna, Sort-Włochy+Hiszpania

Cena: min. 40 uczestników – od 1985 zł/os. + 145 euro

Cena: min. 30 uczestników – od 2285 zł/os. + 145 euro

Cena: min. 20 uczestników – od 2685 zł/os. + 145 euro

Cena zawiera:

przejazd komfortowym autokarem, opiekę wykwalifikowanego pilota podczas całego wyjazdu, przewodników w zwiedzanych miastach, zakwaterowanie: 3 noclegi w hostelu,  wyżywienie: 4 x śniadania, 6 x obiadokolacja, realizację programu imprezy, ubezpieczenie KL oraz NNW.

Cena nie zawiera:

  • Składki TFG i TFP –  30 zł*
  • Zestawów słuchawkowych obowiązkowych w Wenecji – 20  zł
  • Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

Uwaga: ze względu na rezerwacje, kolejność zwiedzania może ulec zmianie a tym samym modyfikacja programu.

*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*