LONDYN, WATFORD, OXFORD – 7 DNI

ŚLADAMI HARREGO POTTERA

Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2

Przeprawa tunelem, pod kanałem La Manche, przejazd do Londynu, Greenwich – Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie, Tower of London , Tower Brigde, spacer do Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję części ulicy Pokątnej, nowoczesna dzielnica City, Monument – najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku, zakwaterowanie w hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu – Tate Modern Galery – największa galeria sztuki współczesnej w Europie, spacer nadbrzeżem Tamizy w stronę LE, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market, najwyższy budynek Londynu Shard Building, Millenium Bridge – spacer po pieszej kładce na Tamizie zniszczonej przez Śmierciożerców w 6 części opowieści o Harrym Potterze, Teatr Narodowy, przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, spacer wzdłuż Tamizy, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie muzeum do wyboru: Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, powrót do hostelu, obiadokolacja.

DZIEŃ 4

Śniadanie, przejazd do Watford – wizyta w Warner Bros Studio Tour, które odkryje przed zwiedzającymi magię filmu i pozwoli poznać niektóre jego skrzętnie skrywane tajemnice; zwiedzanie Great Hall, pomieszczeń Gryffindoru, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesora Umbridge’a w Ministerstwie Magii, ulica Pokątna oraz liczne efekty specjalne. Przejazd do Oxford – jednego z najważniejszych ośrodków akademickich na świecie. Zwiedzanie Christ Church College – Wielkiej Sali i Biblioteki Hogwartu – spacer ulicami malowniczego Starego Miasta, przejazd do Londynu, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie, St. Paul Cathedral, zwiedzanie katedry wraz z Galerią Szeptów, przepiękny spacer wzdłuż Tamizy, poznawanie nadbrzeżnego Londynu, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie muzeum do wyboru: Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Nauk, lub zwiedzanie British Museum, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie, całodzienna wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey (z zewnątrz) Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej – zmiana warty konnej, St. James’s Park – Buckingham Palace, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square i Galeria M&M’S, (słodkie zakupy), Piccadilly Circus z fontanną Erosa, miejsce z którego teleportowali się Harry, Ron i Hermiona, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7

Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

CENA: od 1895 ZŁ + 145 GBP

CENA ZAWIERA:
Opieka pilota, ubezpieczenie NNW + KL
Transport autokarem klasy Lux
4 noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, zakwaterowanie w hostelu
Dodatkowe GBP przeznaczone są na pokrycie kosztów biletów wstępu oraz wszelkich opłat walutowych dokonywanych przez Biuro.
UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Oferta skalkulowana dla min. 40 os + 3 opiekunów

CENA NIE ZAWIERA:
Składki TFG i TFP – 30 ZŁ – *Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

UWAGA ! Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*