Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-PolskaPRZYJAŹŃ, ZABAWA, PRZYGODA!!! – BACHORZE – 3 DNI

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Wyjazd do Bachorza nad J. Charzykowskim – przyjazd do ośrodka i zakwaterowanie – obiad – zajęcia programowe – np. ŚCIANKA WSPINACZKOWA – kolacja – dyskoteka – nocleg.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie – zajęcia programowe – WYPRAWA KAJAKOWA – obiad – zajęcia programowe – ZAJĘCIA REKREACYJNE NA ROWERACH – kolacja – NOCNE MANEWRY – ognisko z pieczeniem kiełbasek – nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie – zajęcia programowe – REJS ŻEGLARSKI Z NAUKĄ ŻEGLOWANIA – wykwaterowanie – obiad – wyjazd do Poznania.

 

ATRAKCJE DO WYBORU: GRA PIRACKA – zabawę prowadzi na plaży Kapitan Piratów, uczestnicy – szczury lądowe – walczą między zespołami. GRA JEZIORNA – wykorzystujemy cały sprzęt pływający dostępny w ośrodku, wodne wyścigi w drużynach. ŚLIMAK – poszukiwanie skarbów-zagadek, ukrytych na całym terenie ośrodka. REJS ŻEGLARSKI – żeglujemy po pięknym Jeziorze Charzykowskim. Po drodze piękne widoki. WYPRAWA KAJAKOWA – na północ lub południe, wokół wysp lub wzdłuż brzegów jeziora, do wyboru kilka szlaków kajakowych. WĘDRÓWKA ROWEROWA – Bezpieczna wędrówka ścieżką rowerową wśród lasów do miejscowości Charzykowy. HOLOWANIE ZA MOTORÓWKĄ – wodne szaleństwa na zabawkach wodnych. WINDSURFING – najpierw na specjalnym urządzeniu do nauki, a zaraz potem na wodę gdzie będziemy próbować pierwszych ślizgów. PAINTBALL – strzelanie z markerów, różne scenariusze walki. WSPINACZKA – zjazd tyrolski, ścianka wspinaczkowa, most linowy i stacja do budowy wieży gwarantują wysoki poziom adrenaliny. ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE – malowanie na folii, akwarele, rysunek. STRZELECTWO – strzelanie z łuku i wiatrówki na bezpiecznym torze strzeleckim.

ZAKWATEROWANIE: ośrodek wypoczynkowy z własną linią brzegową w pokojach 4-osobowych oraz studiach 2×4 osoby, posiadających balkony z widokiem na jezioro oraz otaczający ośrodek park, w miejscowości Bachorze nad Jeziorem Charzykowskim, które jest 12. co do wielkości jeziorem w Polsce, bezpośrednio sąsiadującym z otuliną Parku Narodowego Bory Tucholskie, posiada liczne szlaki wodne oraz wodę pierwszej klasy czystości.

 

ŚWIADCZENIA:

  • transport autokarem 
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW
  • wyżej wymieniony program
  • oferta dla min. 40 uczestników i trzech opiekunów

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*