16 lut 2021

OBÓZ JĘZYKOWY – JASTRZĘBIA GÓRABiuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Polska

LETNIA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKERAMI

12 dni (11-17 lat)

W obozowym planie dnia słowo nuda nie istnieje, a każdy dzień daje mnóstwo powodów do uśmiechu. Zajęcia sportowe, gry, warsztaty i inne atrakcje uzupełnia obecność native speakerów. Pod ich czujnym i troskliwym okiem wspólne zadania językowe i konwersacje stają się czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

PROGRAM:

 • ZAJĘCIA JĘZYKOWE KLASOWE – W czasie obozu native speakerzy i lektorzy języka angielskiego poprowadzą lekcje w klasach z naciskiem na konwersacje, ale nie zabraknie także doskonalenia gramatyki, słownictwa i pisowni. Podział na grupy nastąpi na podstawie testu kwalifikacyjnego. Zajęcia językowe odbywają się w dwóch blokach – rano i po południu (2 x 1,5 h). Zajęcia językowe dla najmłodszych uczestników mogą być prowadzone naprzemiennie przez lektora polskiego i native speakera (w zależności od poziomu zaawansowania dzieci).
 • ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE – Praktyczne ćwiczenia prowadzone są przez native speakerów i lektorów języka angielskiego. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie  i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki.
 • STAWIAMY NA AKTYWNY WYPOCZYNEK – W części pozalekcyjnej uczestnicy będą mogli korzystać z uroków pobytu nad Morzem Bałtyckim. Planujemy plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki siatkówki i inne zajęcia sportowe. Dla chętnych nasi wychowawcy przeprowadzą warsztaty modowe, przyrodnicze, podstaw fotografii, promowania zdrowego stylu życia, zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych, a także wiele innych. Będzie również LASEROWY PAINTBALL oraz zajęcia survivalowe.

 

TERMINY:

 • 26.06-06.07.2022
 • 07-17.07.2022
 • 18-28.07.2022
 • 29.07-08.08.2022
 • 09-19.08.2022
 • 20-30.08.2022

 

CENA: od 2090 zł

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

✓ 11 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Diuna (OW „Diuna”, ul. Polna 1, 84-104 Jastrzębia Góra.) ✓ wyżywienie 3 x dziennie plus suchy prowiant na drogę powrotną, świadczenia rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, kończą się śniadaniem i suchym prowiantem na drogę powrotną ✓ laserowy paintball i zajęcia survivalowe ✓ ognisko z pieczeniem kiełbasek  ✓ profesjonalnie zaaranżowane dyskoteki ✓ opieka ratownika, kadry pedagogicznej oraz opieka medyczna – pielęgniarka w ośrodku i lekarz dochodzący ✓ ubezpieczenie UNIQA (NNW) ✓ lekcje nauki języka angielskiego prowadzone przez native speakerów i lektorów języka angielskiego w formie zajęć w salach i zajęć w terenie ✓ materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego ✓ koszulka obozowa ✓ dyplom potwierdzający udział w Letniej Szkole Języka Angielskiego ATAS

CENA NIE ZAWIERA:

 • transportu (autokary lub busy z klimatyzacją, miejsce zbiórki podawane na 7 dni przed wyjazdem; konieczna legitymacja szkolna) – kwota 200 – 280 PLN • ubezpieczenie KR (koszty rezygnacji) – kwota 80 PLN, pakiet kwarantanna  – 80 PLN

WAŻNE INFORMACJE:

 • możliwa dieta specjalna: bezglutenowa – kwota 200 PLN • bagaż – 1 główny o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm + bagaż podręczny o wadze do 5 kg. • odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione

 

W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 38, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • 85 PLN – wycieczka do Aquaparku: 2 godzinny pobyt w Aquaparku w Redzie (wycieczka realizowana przy zgłoszeniu się minimum 20 osób).

 

UWAGA: Zajęcia fakultatywne nie są realizowane kosztem zajęć językowych.

POLSKI BON TURYSTYCZNY
Rezerwując obóz letni w kraju, możesz opłacić część kosztów wyjazdu za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego (do 500 zł na uczestnika). Więcej informacji jak skorzystać z bonu na stronie: https://www.atas.pl/pl/bon-turystyczny-atas

 

 

About the Author

Leave a Reply

*