21 lut 2021

BIESZCZADY – STĘŻNICA – BIESZCZAD QUADBiuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Polska

wiek 8-18 lat

25.06 – 05.07; 08-18.08; 19-29.08.2022

To prawdziwa perełka dla osób pragnących profesjonalnie jeździć na quadach. Łatwo wcisnąć gaz do dechy jechać do przodu, dużo fajniej jednak wiedzieć jak obsłużyć tego mechanicznego potwora! Zajęcia szkoleniowe prowadzone przez jednego z najbardziej doświadczonych szkoleniowców w Polsce – Tomasza Kudełka. Podczas zajęć zaznajomicie się z budową quada, jego konstrukcją i działaniem; poznacie zasady prawidłowej postawy ciała. Jazda manewrowa, podjazd, zjazd, trawers, przygotowanie do jazdy grupowej w terenie, pokonywanie przeszkód naturalnych w lesie. Program obejmuje 18 godzin teorii i praktyki (6 dni x 3h). Wymagany wzrost uczestnika od 140cm wzwyż.                            

PROGRAM:

PIERWSZA POMOC – zapoznamy się z elementami pierwszej pomocy z instruktorem; spróbujecie swoich sił m.in. w bandażowaniu i w opatrywaniu ran.

TECHNIKI LINOWE – zajęcia podzielimy zarówno na teorię jak i praktykę – poznacie m.in. rodzaje węzłów jak i sposób ich wiązania.; spróbujecie swoich sił na tyrolce i moście panamskim.

TOPOGRAFIA– jedna z najciekawszych dziedzin nauki; nauczymy Was jak korzystać z kompasów i gpsów, a także jak odczytywać mapę.

STRZELECTWO – podzielimy zajęcia na teorię i praktykę; poznacie podstawy bezpieczeństwa korzystania z broni oraz zasady jej użycia – ASG, WIATRÓWKA.

KULINARIA – zapoznamy Was z kuchnią polową w praktyce.

NOC PRZETRWANIA – spędzimy noc pod gołym niebem w środku lasu- co wy na to? Przy wspólnym ognisku wykorzystamy wiedzę, które nabyliśmy podczas odbytych już zajęć.

PAINTBALL – uzbrojeni w markery, stroje i maski – zabawimy się w naturalnych warunkach m.in. w odbicie zakładnika czy zdobycie flagi (100szt kulek).

MOTORÓWKI – obok Doliny Sanu- Jezioro Solińskie, to ten akwen wodny, który koniecznie musicie zobaczyć, będąc w Bieszczadach- zrobicie to na pokładach elektrycznych motorówek + całodzienne plażowanie.

WYCIECZKA – Całodzienna wyprawa w góry z przewodnikiem.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 PLN
Paintball i Wesołe Spódniczki – różne scenariusze gier paintballowych i piłkarska zabawa w niezwykłym stroju – 75 PLN
„Zakamarki LESKO SKI” – Auta terenowe Off ROAD – (45 minut) – 75 PLN
„Szlakiem Watahy” – Auta terenowe Off ROAD – (2 godziny) – 137 PLN
Nocny Biwak – jedna z największych przygód bieszczadzkich obozów. W programie między innymi: organizacja plecaka wyprawowego, budowanie schronienia, nauka rozpalania ognia, filtracja wody czy przygotowanie kolacji. Wszystko to  na łonie matki natury. Zapewniamy karimatę i śpiwór. – 70 PLN
Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce – dla wszystkich grup wiekowych – 300 PLN

 

Cena: od 3599 zł/os 

TERMINY:

  • 25.06-05.07.2022
  • 08-18.08.2022
  • 19-29.08.2022

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie: Osada Ostoja w domkach 6-8 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Uczestnicy obozu mogą korzystać z bezpłatnego WiFi na terenie obiektu. Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka Osada Ostoja. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

 

CENA NIE ZAWIERA:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 22.45. Planowany wyjazd z ośrodków ok. godz. 05.30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.30, wyjazd nie później niż o godz. 07.00.

Informacje praktyczne

Uczestnicy powinni być zaopatrzeni w:

kaski z atestem
rękawiczki specjalistyczne do motorów/quadów
buty trekkingowe za kostkę
zbroję typu buzer
ochraniacz na kręgosłup

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.
Adres obiektu: Osada Ostoja, Stężnica 41, 38-606 Stężnica

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*