21 lut 2021

JAROSŁAWIEC – KOREAŃSKI POPBiuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Polska

wiek 9-16 lat

W tej malowniczej miejscowości z najczystszą wodą na środkowym wybrzeżu Bałtyku odpoczniesz od szkolnej nauki. Zagłębcie się w koreańską kulturę. Posłuchacie popularnych zespołów i muzycznych hitów. Quizy muzyczne i wiedzówki. Konkursy tańca. Poznacie legendy, historię, tradycje oraz ciekawostki o życiu gwiazd. Koreański Masterchef. Koreańskie dramy, programy tv i filmy. Pobudzicie kreatywność: rysowanie komiksów – manhwa, tworzenie masek gipsowych i tradycyjnych strojów-hanbok.

PROGRAM:
QUIZY MUZYCZNE I WIEDZÓWKI – sprawdzimy co wiecie na temat największych koreańskich przebojów oraz zespołów, a także tradycyjnej muzyki i instrumentów. Wasze ulubione muzyczne hity będą nam towarzyszyć na każdym kroku! Jak przystało na prawdziwych fanów k-popu.
NAUCZYCIE SIĘ POPULARNYCH CHOREOGRAFII, kroków i oryginalnych ruchów, które później nagramy, tworząc swój własny k-popowy teledysk!
LEGENDY, TRADYCJE I HISTORIA KOREI, a także co nieco z życia gwiazd, które wzbudzają ogromne zainteresowanie na całym świecie.
MASKI GIPSOWE – kolorowe i unikalne kształty będą zależeć tylko od Waszej fantazji.
TRADYCYJNY KOREAŃSKI STRÓJ – HANBOK – pobudzicie kreatywność projektując, wykonując i ozdabiając.
MANHWA I WEBTOONY – wymyślicie opowieści i narysujecie swoje komiksy w stylu tych z dalekiego wschodu.
KIMCHI, BANCHAN, JIMI, SEON a może coś innego… – ugotujecie potrawę typową dla kuchni koreańskiej, poznacie specyfikę i zagłębicie się w rodzaje dalekowschodnich potraw. Po inspiracje udacie się do sklepu z azjatyckimi produktami i przekąskami.
K-DRAMA – czyli seriale o przeróżnej tematyce.
KONKURSY INSPIROWANE PROGRAMAMI TELEWIZYJNYMI – sprawdzimy dlaczego cieszą się tak dużą popularnością!

W programie również:

a. Pełen Relaks: Ośrodek z Basenem a nieopodal druga w Europie a pierwsza w Polsce, sztuczna, piaszczysta plaża niczym w Dubaju.

 1. Sokole oko: Zostaniecie wojownikami podczas Lasermanii – nowoczesnej zabawy z karabinkami z wiązką światła, w czasie której strzelacie w przeciwnika, a jego opaska zlicza trafienia!
 2. Militarny dzień: będziecie strzelać z łuku, karabinka pneumatycznego i przejdziecie sprawnościowy tor przeszkód.
 3. Ciekawe miejsca: Odwiedziny w Muzeum Bursztynu, w którym zobaczyć można m.in. bursztynowy las, kopalnię bursztynu oraz inkluzje, czyli ciała obce zatopione w minerale. Mieszkacie w Centrum Jarosłwaca czyli wszystkie atrakcje wakacyjne i sklepiki macie pod nosem.
 4. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: turniej w KUBB, plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, kąpiele w morzu pod nadzorem ratownika, spartakiady, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.
 5. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: Ognisko, oraz chrzest morski, a także zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Śluby obozowe”, rzeźby z piasku, karaoke i dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.
 6. Rusz głową: Różnorakie gry planszowe, terenowe i fabularne (UNO, Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie i inne) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.

 

Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 PLN

Park linowy – spora dawka adrenaliny i zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu – 40 PLN

Bumper Ball – super zabawa w przezroczystych kulach – 40 PLN

Archery Tag – to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Niewymagane jest doświadczenie w strzelaniu – 35 PLN

Lasermania – bezpieczna zabawa, w której próbujemy pokonać przeciwnika za pomocą wiązki światła, a jego opaska zlicza nasze trafienia – 45 PLN

Oceanarium i Aquapark w Stralsund (Niemcy) – wycieczka do najnowocześniejszego oceanarium w Europie i wspaniała zabawa w wodnym parku rozrywki z ciepłym posiłkiem – 375 PLN

Cena całodziennych wycieczek obejmuje: ciepły posiłek, transport, bilety wstępu, obsługę pilota, prowiant oraz ubezpieczenie KL i NNW za granicą. Wymagane jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Realizacja imprez fakultatywnych (wycieczki zagraniczne) zależna od panujących obostrzeń.

TERMINY:

 • 26.06-06.07.2022
 • 07-17.07.2022
 • 18-28.07.2022
 • 29.07-08.08.2022
 • 09-19.08.2022
 • 20-30.08.2022

Cena: od 1949 zł/os   

Zakwaterowanie – 10 noclegów w OW „Na Wydmach” położonym przy samej plaży. Na ogrodzonym i dozorowanym terenie znajdują się całoroczne domki 6-osobowe (typu studio 4+2) z łazienkami i aneksem kuchennym.
Na terenie ośrodka znajduje się: sklep spożywczo-przemysłowy czynny cały dzień, świetlica z dostępem do internetu wyposażona w: telewizor, bilard, stół do ping-ponga, gra piłkarzyki, cymbergaj, rzutki elektroniczne i różne gry planszowe, boisko do koszykówki i siatkówki, place zabaw dla dzieci.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

ŚWIADCZENIA:

Nocleg
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu , obiad serwowany do stolika
Pierwszy posiłek: kolacja, w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie, w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną
Transport: autokar turystyczny
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna
Program obozowy

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztów imprez fakultatywnych.
Uczestnicy wyjeżdżający za granicę muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 19:15, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 07:45. Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 18:30, wyjazd nie później niż o godz. 08:00.
Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej z wpisanym numerem PESEL oraz o podpisaniu bagaży podróżnych dzieci.
Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej – 100zł/os./pobyt
Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu – w miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.
Adres obiektu: Ośrodek Wypoczynkowy ,, Na wydmach”, Wicie k. Jarosławca ul. Plażowa 1

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

About the Author

Leave a Reply

*