22 lut 2021

Biuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-PolskaLĄDEK ZDRÓJ – HULAJNOGA

wiek 7-17 lat

Wszystkich fanów hulajnogi zapraszamy do Lądka Zdroju! Na naszym obozie dowiecie się o zasadach bezpieczeństwa i poruszania się po skate parku oraz jak odpowiednio rozgrzać się przed jazdą. Będziecie ćwiczyć równowagę, skoczność i koordynację ruchów. Opanujecie takie tricki jak: manual, ollie, tailwhip, boneless i wiele innych. Przećwiczycie grindy, między innymi najbardziej popularny feeble. Zajęcia odbywać się będą na profesjonalnym skateparku oraz w przestrzeni miejskiej z idealnymi warunkami do nauki jazdy na hulajnodze. Program zajęć oraz ich wymiar czasowy będzie dostosowany do indywidualnych możliwości uczestników. Dla chętnych wycieczki terenowe z instruktorem, oczywiście na hulajnodze 🙂

Uwaga! Uczestnicy obozu muszą zabrać hulajnogę wyczynową, kask (może być rowerowy) oraz ochraniacze na kolana i ewentualnie na łokcie.

PONADTO:
Zabierzemy Was na całodzienną wycieczkę z przewodnikiem, w trakcie której pokażemy Wam niezwykłe miejsca tego pięknego zakątka Polski. Zobaczycie Kaplicę Czaszek w Czermnej, wejdziecie na Szczeliniec – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Odwiedzicie Wambirzyce, które są nazywane Śląską Jerozolimą.

W Kopalni Złota w Złotym Stoku poczujecie się jak pierwsi poszukiwacze złota. Zobaczycie jedyny w Polsce wodospad pod ziemią. Przejedziecie się też podziemnym tramwajem i zagracie w grę terenową ze złotą fabułą.

W Parku Techniki zobaczycie jak wygląda młyńskie koło, kierat, dźwig ręczny i inne urządzenia stosowane w dawnych hutach i kopalniach złota. Będziecie mogli uruchomić każdą z tych maszyn. Dreszcz emocji zapewni Wam podróż labiryntem strachu do Domu Kata.

W słoneczne dni proponujemy wypoczynek nad zalewem w Stroniu Śląskim, gdzie czeka na Was piaszczysta plaża, molo, basen i boiska sportowe.

Największą atrakcję zostawiliśmy Wam na koniec – górski rafting! – świetna zabawa z dawką adrenaliny! Ok. 1,5 godzinny spływ pontonami pod opieką instruktorów i ratowników wodnych połączony z przejażdżką unikatową kolejką turystyczną „Bardolino”.

Nie zabraknie również wycieczek górskich po Sudetach. Bez ograniczeń: konkursy, zabawy integracyjne, ogniska, dyskoteki i turnieje sportowe.

Program fakultatywny

Wizyta w parku linowym – emocji dostarczy Wam pobyt w Parku Linowym „Skalisko” w Złotym Stoku. Wyjątkowe wrażenia zapewnią zjazdy na tyrolkach, przejścia przez mosty, kładki i latające belki – cena ok. 50 PLN/os.

Całodzienna wycieczka do Pragi – przewodnik opowie Wam o tajemnicach tego miasta. Zobaczycie m.in. Stare Miasto, Hradczany, Most Karola, Złotą Uliczkę, przejedziecie się praskim metrem – cena ok. 150 PLN/os.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowym „Apis” – Pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami (w tym dwa pokoje z wejściem do łazienki z korytarza). Obiekt posiada świetlicę ze stołem do tenisa, bilardem i TV oraz przestronny taras z widokiem na góry. Obok obiektu duży teren rekreacyjny z miejscem na grilla i ognisko. Ok. 200 m. od ośrodka kompleks boisk Orlik, w tym: boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.

 

Cena: od 1999 zł/os                               

TERMINY:

  • 25.06-05.07.2022
  • 06-16.07.2022
  • 17-27.07.2022
  • 28.07-07.08.2022
  • 08-18.08.2022

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Należy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, nakrycie głowy, strój sportowy i kąpielowy, legitymację szkolną oraz mały plecak i wygodne obuwie na wycieczki piesze.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 08:30.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego oraz obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny -2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

 

 

About the Author

Leave a Reply

*