26 lut 2021

17 PRZYGÓD NAD JEZIOREM – Międzyrzec Podlaski

Dzieci i młodzież od 8-11 lat, 12-18 lat

Przed Wami przygody, które dostarczą Wam mnóstwo adrenaliny i przyjemności! Czas na wspaniałą zabawę nad Jeziorem!

Międzyrzec Podlaski leży w województwie podlaskim nad rzeką Krzną, niedaleko Białej Podlaskiej. To właśnie to miejsce nazywane jest Krainą Pięciu Jezior. W otoczeniu lasów, zażywając świeżego powietrza spotkają Was przygody, których szybko nie zapomnicie!

PRZYGODA KAJAKOWA – trochę ruchu i relaksu. Gwarantujemy zwiedzanie bezludnej wyspy!

PRZYGODA STRZELNICZA –  broń pneumatyczna i nieograniczony limit pocisków. Nauczycie się podstawowych nawyków takich jak umiejętne przybieranie pozycji oraz zgrywanie przyrządów celowniczych.

PRZYGODA „REJS ŁODZIĄ” – żaglowanie po jeziorkach pozwoli pełniej obcować z przyrodą. Każdy otrzyma śpiewnik i wspólnie będziemy nucić łatwe szanty.

PRZYGODA KULINARNA – hiszpańska Paella, polskie Pierogi, turecki Kebab a może włoska Pizza z mięsem lub bez? Tego dnia wcielicie się w szefów kuchni swojej restauracji i ugościcie nie tylko siebie, ale i przybyłych gości. Stworzycie potrawy i nauczycie się łączyć produkty tak, aby były one smaczne i zdrowe.

PRZYGODA WODNA – codzienne plażowanie i kąpiele z ratownikiem, siatkówka plażowa, zawody w piłkę wodną z dmuchanymi bramkami,  orzeźwiająca baloniada i ślizgawki.

PRZYGODA ROWEROWA – Lubelszczyzna to wspaniałe trasy, które przemierzycie rowerem podczas wakacyjnego wypoczynku.

PRZYGODA SPORTOWA –  szeroki wybór boisk: tenis ziemny, siatkówka, ping pong, siłownia zewnętrzna, piłka nożna, koszykówka pozwolą Wam robić to na co macie ochotę. Dla miłośników hulajnogi, rolek i deski SKATEPARK.

PRZYGODA SURVIVALOWA – dzięki umiejętnościom orientacji dotrzecie do celu gdzie wszystko się rozpocznie. Tego dnia to miejsce będzie Waszą bazą i przygodą dzięki której poznacie sztukę przetrwania. Stworzenie bezpiecznego obozowiska, przyrządzenie jedzeni, wody do picia a także przyrządów potrzebnych do funkcjonowania w trudnych czasach nie będzie dla Was tajemnicą.

PRZYGODA MIEJSKA – Waszym zadaniem będzie dotrzeć do wyznaczonego celu, do którego prowadzić będzie ścieżka zaszyfrowana w kopertach które otrzymacie. Czeka Was fantastyczna integracyjna zabawa budująca nawyki współpracy w grupie oraz pokazująca ciekawe miejsca.

PRZYGODA OLIMPIJSKA – konkurencje dla każdego pozwolą na zdobywanie punktów, które zamienicie na nagrody. „Gibkie Ciało”, „Terenowe Kółko i Krzyżyk”, „Potęga umysłu”, „Deser bez rąk”, „Kelnerski Wyścig” i wiele innych.

PRZYGODA ŁUCZNICZA – Archery Tag – wyposażeni w maski i bezpieczne miękkie strzały rozegramy niejedna ciekawą bitwę i scenariusz. Ta forma aktywnej i bezpiecznej zabawy przypomina paintball tylko nie jest bolesny.

PRZYGODA Z 10 MUZĄ –  czyli kino i film, gdzie seans będzie dostosowany do Waszego wieku.

PRZYGODA FIT – poćwiczymy i spalimy kalorie, a na koniec odpoczniemy podczas muzycznej relaksacji z wizualizacją. Wspólnie z trenerem personalnym, porozmawiamy o zdrowych nawykach, ćwiczeniach i aktywności wpływających na utrzymanie fajnej sylwetki.

PRZYGODA BEZPIECZNE WAKACJE – Spotkanie z Policjantami i Strażakami oraz zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej przypomną lub nauczą jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych.

PRZYGODA PLANSZÓWKA –Jenga, Dobble,  Twister, Patry Time, Mafia, Nie do Pary, Taboo i wiele innych.

PRZYGODA TANECZNA – popularne tańce i dyskoteka po zachodzie słońca.

PRZYGODA ŚPIEWANA – włączymy Wasze ulubione piosenki, wyświetlimy tekst i zrobimy Karaoke.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

 • Fotorelacja obozowa na płycie CD – 40 PLN/os.
 • Fotorelacja obozowa do pobrania online – 35 PLN/os.
 • Wizyta w parku wodnym- 45 PLN/os.

 

CENA: od 1499 zł

 

TERMINY:

 • 09-19.07.2021
 • 20-30.07.2021
 • 31.07-10.08.2021
 • 11-21.08.2021

 

CENA ZAWIERA:

 • ZAKWATEROWANIE – 10 noclegów w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym położonym nad jeziorem. Domki 8 osobowe z pokojami typu studio i 6 osobowe również typu studio z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji boiska sportowe do piłki nożnej i siatkówki plażowej, siłownia plenerowa, miejsce na ognisko. Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
 • WYŻYWIENIE – całodzienne (3 posiłki + deser). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
 • Ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI
 • Opieka wychowawcy – instruktora.
 • Realizacja programu.

CENA NIE ZAWIERA:

 • TRANSPORTU – dopłata 180 zł
 • diety specjalnej (wegetariańska, bezglutenowa) – 100 PLN pobyt/os.
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*