26 lut 2021

WATAHA CAMP PROJECT RANGER – BIESZCZADY

Dzieci i młodzież od 13-18 lat

Specjalny program przygotowany i realizowany przez byłych żołnierzy jednostek specjalnych GROM przy gościnnym udziale aktorów i twórców kultowego serialu „Wataha”!

PROGRAM:

NA TROPIE REBROWA – jak donoszą sygnaliści miejscem kryjówki Rebrowa jest teren wysiedlonej wsi Bereżnica Niżna. Po rozpoznaniu terenu wyruszamy w dwóch oddziałach na poszukiwania Leszka Lichoty – filmowego Rebrowa: Orientering – uczestnicy będą musieli odnaleźć punkty konktrolne przy użyciu mapy, kompasu i GPSu. Bieszczadzki Patrol – poznamy zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku. Zgłębimy tajniki komunikacji niewerbalnej. Techniki linowe Waszą odwagę i sprawność poddamy próbie podczas zjazdów na linach z budynku, wejściu na ścianę wspinaczkową oraz wchodzeniu na tzw. „małpach”.

SELEKCJA (2 DNI) – wyruszymy w teren w Dolinę Rabskiego Potoku, gdzie dokonywana była selekcja do I oddziału GROM i będziemy musieli przeżyć z instruktorami 2-dniową wyprawę, podczas której nauczymy się survivalowych technik przetrwania. Woda, ogień, schronienie i jedzenie to podstawy survivalu. Aby przetrwać powinno się umieć znaleźć i oczyścić wodę, rozpalić ogień i go wykorzystać do własnych potrzeb, zbudować schron, w którym przetrwasz noc oraz znaleźć i przygotować jedzenie.

KRAV MAGA
– sztuka samoobrony wykorzystywana przez jednostki specjalne. Instruktor przeprowadzi cykl szkoleń, podczas których opanujemy podstawy krav magi.


WILCZYM TROPEM 4X4
– wyruszymy w bieszczadzkie bezdroża polem, lasem i błotem, aby zobaczyć miejsca trudnodostępne dla zwykłych śmiertelników. Dotrzemy w dziką dolinę Żernicy skąd będziemy musieli wrócić pieszo dzięki swoim umiejętnościom orientacji w terenie.

EZ RANGER szkolenie wojskowymi pojazdami taktycznymi EZ Raider. „Ryś” jest w stanie wszędzie wjechać i ominąć każdą przeszkodę. Pojazdy te używane przez wojsko pozwalają dotrzeć tam, gdzie bardzo ciężko dojść piechotą.

MISJA SOLINA – podstawy ratownictwa wodnego oraz poruszanie się i prowadzenie patrolu sprzętem pływającym – np. kajakami, pontonami. Prowadzenie misji od strony wody.

REGATY – na Jeziorze Solińskim zorganizujemy szkolenie łodziami wiosłowo-żaglowymi typu DZ. Wyruszymy w całodniowy rejs podczas którego zgłębicie tajniki żeglarstwa oraz odkryjecie dzikie brzegi jeziora.

SPŁYW SANEM – szum krystalicznie czystej rzeki, wspaniałe widoki, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody. Wraz z instruktorami wybierzemy się na spływ pontonowy dzikimi odcinkami Sanu.

AKCJA REGENERACJA – po całodniowych wyprawach i ciężkich misjach odpoczniecie i zregenerujecie siły na pływającej plaży i basenach kąpielowych.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć-  na płycie CD – 40 PLN, do pobrania online – 35 PLN

Spływ Sanem pontonami –  65 PLN

Rejs jachtem + Eko Marinarekreacja na pływających basenach i plaży – 75 PLN

Energylandia – największy Park Rozrywki w Polsce – dla wszystkich grup wiekowych – 300 PLN

Obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

Transport (autokar turystyczny)

POZNAŃ –  ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP (zbiórka godz. 07:30; powrót ok. godz. 20:00 – cena: 150,00 zł

 

CENA: od 1699 zł

 

TERMINY:

  • 26.06-6.07.2021
  • 7-17.07.2021
  • 18-28.07.2021
  • 29.07-8.08.2021

 

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie10 noclegów (9 noclegów podczas szóstego turnusu) w Bazie Wolf Camp w luksusowych 10-osobowych namiotach glampingowych typu Safari mieszczących się na dzikim brzegu Jeziora Solińskiego w Kompleksie Eko Mariny w Polańczyku. Do dyspozycji prysznice, toalety oraz sala szkoleniowa w budynku socjalno-administracyjnym.

Wyżywieniecałodzienne (3 posiłki + deser) w Tawernie pod Żaglami. . Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. / Opieka pedagogiczna / Realizacja programu.

CENA NIE ZAWIERA:

Obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*