26 lt. 2021

TATRY – Z IMPETEM W PASJĘ

Dzieci i młodzież od 11-17 lat

Obóz robiony przez pasjonatów dla pasjonatów. Zapraszamy Cię do Poronina, gdzie w pięknym otoczeniu poznasz ludzi, którzy kochają to co robią i pomogą Ci obudzić w Tobie nowe zainteresowania… Do wyboru masz jeden z kilku profili tematycznych. Niezależnie od tego na jaką tematykę obozu się zdecydujesz, czekają Cię wspólne: wycieczka, olimpiada obozowa, uroczysta gala kończąca obóz i relacje live z obozu.

PROGRAM:

1 DZIEŃ –  Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przyjazd do Poronina ok. godz.17:00, zakwaterowanie, kolacja, wieczór zapoznawczy.

 

2-10 DZIEŃ –  Realizacja jednego wybranego profilu  (trzeba go wybrać w momencie rezerwacji obozu) oraz zajęcia wspólne dla wszystkich:

 • wycieczka w góry
 • udział w obozowej olimpiadzie
 • dyskoteki, karaoke
 • wieczór filmowy
 • wyjście na basen na terenie ośrodka
 • uroczysta gala kończąca obóz

 

11 DZIEŃWyjazd po śniadaniu, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

 

PROFILE TEMATYCZNE:

 1. GRAFFITI JAKO GATUNEK SZTUKI WIZUALNEJ
  wiek: 11 – 17
  Zapraszamy na obóz poświęcony sztuce graffiti. W trakcie obozu dowiesz się o historii tego nurtu w Polsce i na świecie. Zapoznasz się ze stylami, technikami i formami. Własnoręcznie wykonasz szablon, popracujesz nad swoim tagiem, zaprojektujesz mural, a prócz prac na kartce swoje projekty wykonasz na specjalnie przygotowanej ścianie. W inspiracji pomoże Ci jeden z prekursorów nurtu graffiti w Polsce oraz cała gama prac najlepszych writerów na świecie. Wandalizm NIE, sztuka TAK

 

 1. DJ – WINYLOWY ŚWIAT

wiek: 13 – 17

Rozpocznij swoją przygodę z muzyką i bądź królem imprez! Podczas trwania obozu dowiesz się wszystkiego o sprzęcie DJ-skim, poznasz producentów i asortyment który przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia imprez. Opracujesz swój własny SET, zmiksujesz pierwsze utwory oraz zapoznasz się z techniką scratchingu. Nad Twoją nauką czuwać będzie profesjonalny DJ, którego setów można słuchać w programach radiowych lub w warszawskich klubach. Muzyka na imprezie kończącej obóz powstanie przy Twoim współudziale.

 

 1. GWIAZDA WYBIEGU
  wiek: 11 – 17
  Zacznij z nami swoją przygodę z modelingiem. Pomożemy Ci wskazać atuty Twojej urody, wykreujemy Twój własny wizerunek oraz dostosujemy do niego fryzurę i makijaż. Poplotkujemy przy pokazach najwybitniejszych projektantów oraz omówimy najnowsze trendy. Przeżyjesz dwie prawdziwe sesje fotograficzne, nauczymy Cię poruszać się po wybiegu oraz przeanalizujemy moc dodatków. To wszystko podeprzemy pracą nad Twoją sylwetką oraz prawidłowym zdrowym odżywianiem. Twój blask zaprezentujesz na gali kończącej obóz.

 

 1. DANCE CAMP
  wiek: 11 – 17
  Dołącz do naszej wakacyjnej formacji i opracuj swoją solówkę. W trakcie obozu zapoznasz się z historią tańca, jego gatunkami i stylami. Przed Tobą przygoda z hip-hop, jazzem, tańcem nowoczesnym, latino solo, poppingiem oraz show. Każdy dzień zaczniesz pracując nad koordynacją oraz wzmocnieniem swojego ciała, a skończysz stretchingiem, który pozwoli uciec od zakwaszenia mięśni. Wieczorową porą nie zabraknie seansów kultowych filmów poświęconych naszej pasji. Cały materiał zrealizujesz pod okiem wyśmienitych tancerzy, finalistów Mistrzostw Polski oraz aktywnych trenerów.

 

 1. FILMOTEKA CZYLI JAK ZOSTAĆ AKTOREM
  wiek: 11 – 17
  Zapraszamy na niesamowity obóz przeznaczony dla miłośników kina i dobrej zabawy. Czy w Twoich marzeniach pojawiła się postać aktora, reżysera czy scenografa? Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz znać technicznych pojęć, wystarczy że chcesz dołączyć do grupy lubiącej wyzwania, zabawę oraz emocje. Przy Twoim współudziale powstanie scenariusz, dialogi, muzyka jak i scenografia do filmu który zostanie ozdobą gali kończącej obóz. Nim to jednak nastąpi, wcielisz się dodatkowo w rolę recenzenta, który każdego wieczoru delektować się będzie rarytasami z światowej klasyki kinematografii. Kamera, akcja, czekamy na Ciebie.

 

 1. GROTEKOWA UCZTA
  wiek: 11 – 17
  Jeżeli pojęcia pionek, kostka czy plansza nie są Ci obce, miło nam poinformować, że trafiłeś na obóz grotekowych maniaków. Warcaby, Chińczyk, Literaki, Domino, Gomoku, Kropki, Reversi, Tryktrak czy Monopol zdominują Twój pobyt. Oczywiście zadbamy o Twoją kondycję proponując gry ruchowe na świeżym powietrzu, tak byś odpowiednio przygotował się do rywalizacji i turniejów obozowych rozgrywanych każdego dnia. Reprezentując swoją drużynę odbędziesz wiele pojedynków, a niejedna gra na stałe zagości w twoim repertuarze.

 

 1. FOTOPSTRYK
  wiek: 12 – 17
  Jeżeli lubisz fotografię bądź chcesz rozpocząć swoją przygodę z obiektywem, serdecznie zapraszamy na obóz fotopstryków, w trakcie którego poznasz tajniki fotografii, udanej kompozycji, czy nauczysz się malowania światłem. Przed Tobą praca w trudnych warunkach, pogłębianie wiedzy na temat parametrów migawki, czasu naświetlania, ale też odkrywanie tajników ciemni fotograficznej i wiele prac tematycznych. Cyfrowa obróbka zdjęć , pomoże Ci zaprezentować efekt Twojej profesjonalnej sesji na gali kończącej obóz. Weź aparat i uśmiech, resztę pozostaw nam.

 

 1. ARTYSTYCZNY
  wiek: 11 – 17
  Jeżeli lubisz robić coś z niczego, nie straszne Ci malowanie, klejenie, wycinanie czy szycie, przygotuj się na wspaniałą zabawę opartą o Twoje projekty i nasze sugestie. Piórnik na nowy rok szkolny, ramka do zdjęć wykonana w formie decoupage, przytulanka, czy tworzenie własnej torby to tylko niektóre z pomysłów, które czekają na ciebie w trakcie trwania obozu. Każdy dzień przyniesie nowe wyzwania, a dodatkowo razem z grupą opracujesz i przygotujesz scenografię kończącą obóz. Twoje prace, zanim zabierzesz ze sobą do domu, podziwiać będziemy w obozowej galerii.

 

 1. DRON – CZYLI PODBÓJ NIEBA W NASZYM ZASIĘGU
  wiek: 12 – 17
  Halo maniacy przestworzy. Jeżeli dron stał się Twoją pasją, bądź zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z tym cudownym powietrznym statkiem dołącz do naszych dronowych maniaków. W trakcie trwania obozu dowiesz się o budowie quadcoptera, jego parametrach oraz funkcjach użytkowania. Pogłębisz wiedzę z zakresu sterowania, elektroniki oraz konstrukcji. Żyroskop, pozycjonowanie, kontroler lotu, technologia UAV, to tylko kilka tajników, które staną przed Tobą otworem. Zapoznasz się nie tylko z funkcjami rejestrującymi i rozpoznawczymi, ale również z wyścigami i Drone Champions League. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i ogrom doświadczeń.

 

 1. MALARSKI
  wiek: 12 – 17
  Jeżeli lubisz rysowanie i malowanie, musisz być z nami. Zapraszamy serdecznie na obóz podszyty duszą artysty, w trakcie którego zapoznasz się z największymi twórcami, ich pracami oraz technikami przez nich używanymi. Szkice, rysunek węglem, technika olejna i akwarela, to tylko niektóre z proponowanych dla Ciebie zagadnień. Poznasz i stworzysz kolaż, dowiesz się co to jest perspektywa, jak dobrać kolory i światła oraz jakie są zasady kompozycji. Twoje prace powstaną zarówno w pracowni jak i w plenerze, a nadzorować je będzie artysta malarz. Na koniec Twoje prace podziwiać będziemy podczas gali kończącej obóz.

 

CENA: od 1840 zł

 

TERMINY: 

 • 07-17.07.2021
 • 29.07-08.08.2021
 • 20-30.08.2021

 

CENA ZAWIERA:

✓ zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Limba w Poroninie ✓ wyżywienie: 3 posiłki dziennie (świadczenia zaczynają się kolacją pierwszego dnia a kończą się pakowanym lunchem ostatniego dnia) ✓ wszystkie koszty programowe ✓ wejście na basen na terenie Ośrodka (1h) ✓ opieka kadry pedagogicznej: kierownika i wychowawców – instruktorów ✓ ubezpieczenie AXA ✓ pamiątka z obozu

CENA NIE ZAWIERA:

 • transportu (autokary lub busy z klimatyzacją) – kwota 240 PLN • ubezpieczenie KR (koszty rezygnacji) – kwota 55 PLN
 • obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

WAŻNE INFORMACJE:

 • możliwa dieta specjalna: wegetariańska, wegańska, bezlaktozowa i bezglutenowa – bez dopłat • bagaż – 1 główny o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm + bagaż podręczny o wadze do 5 kg. • odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione
 • W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.
 • POLSKI BON TURYSTYCZNY – Rezerwując obóz letni w kraju, możesz opłacić część kosztów wyjazdu za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego (do 500 zł na uczestnika). Więcej informacji jak skorzystać z bonu na stronie: https://www.atas.pl/pl/bon-turystyczny-atas

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*