26 lut 2021

Biuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-PolskaTATRY – Z IMPETEM W PASJĘ

Dzieci i młodzież od 11-17 lat (11 dni)

Obóz robiony przez pasjonatów dla pasjonatów. Zapraszamy Cię do Poronina, gdzie w pięknym otoczeniu poznasz ludzi, którzy kochają to co robią i pomogą Ci obudzić w Tobie nowe zainteresowania… Do wyboru masz jeden z kilku profili tematycznych. Niezależnie od tego na jaką tematykę obozu się zdecydujesz, czekają Cię wspólne: wycieczka, olimpiada obozowa, uroczysta gala kończąca obóz i relacje live z obozu.

PROGRAM:

1 DZIEŃ –  Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przyjazd do Poronina ok. godz.17:00, zakwaterowanie, kolacja, wieczór zapoznawczy.

2-10 DZIEŃ –  Realizacja jednego wybranego profilu (trzeba go wybrać w momencie rezerwacji obozu) oraz zajęcia wspólne dla wszystkich:

  • wycieczka w góry
  • udział w obozowej olimpiadzie
  • dyskoteki, karaoke
  • wieczór filmowy
  • wyjście na basen na terenie ośrodka
  • uroczysta gala kończąca obóz

11 DZIEŃWyjazd po śniadaniu, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

 

PROFILE TEMATYCZNE:

MURALOWY ŚWIAT. GRAFFITI (25.06 – 05.07.2022)
wiek: 11 – 17
Zapraszamy na obóz poświęcony sztuce graffiti. W trakcie obozu zapoznasz się ze stylami, technikami i formami. W inspiracji pomoże Ci jeden z prekursorów nurtu graffiti w Polsce oraz cała gama prac najlepszych writerów na świecie.

GWIAZDA WYBIEGU (06-16.07.2022)
wiek: 11 – 17
Zacznij z nami swoją przygodę z modelingiem. Pomożemy Ci wskazać atuty Twojej urody, wykreujemy Twój własny wizerunek oraz dostosujemy do niego fryzurę i makijaż. Poplotkujemy przy pokazach najwybitniejszych projektantów oraz omówimy najnowsze trendy. Twój blask zaprezentujesz na gali kończącej obóz.

DANCE CAMP (25.06 – 05.07; 06-16.07; 17-27.07; 28.07 – 07.08; 08-18.08.2022)
wiek: 11 – 17
Dołącz do naszej formacji i opracuj swoją wakacyjną solówkę. Przed Tobą przygoda z hip-hop, jazzem, tańcem nowoczesnym, latino solo, poppingiem oraz show. Każdy dzień zaczniesz pracując nad koordynacją oraz wzmocnieniem swojego ciała, a skończysz stretchingiem, który pozwoli uciec od zakwaszenia mięśni. Cały materiał zrealizujesz pod okiem wyśmienitych tancerzy, finalistów Mistrzostw Polski oraz aktywnych trenerów.

OBÓZ FILMOWY. KINOMANIACY (17-27.07.2022)
wiek: 11 – 17
Zapraszamy na niesamowity obóz przeznaczony dla miłośników kina i dobrej zabawy. Czy w Twoich marzeniach pojawiła się postać aktora, reżysera czy scenografa? Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz znać technicznych pojęć, wystarczy że chcesz dołączyć do grupy lubiącej wyzwania, zabawę oraz emocje. Kamera! akcja! czekamy na Ciebie!

OBÓZ ARTYSTYCZNY. ART CAMP (28.07 – 07.08.2022)
wiek: 11 – 17
Jeżeli lubisz robić coś z niczego, uwielbiasz malowanie, klejenie, wycinanie czy szycie, przygotuj się na wspaniałą zabawę opartą o Twoje projekty i nasze sugestie. Zapraszamy Cię na obóz dla miłośników DIY. Twoje prace, zanim zabierzesz ze sobą do domu, podziwiać będziemy w obozowej galerii.

SAMOOBRONA (08-18.08.2022)
wiek: 11 – 17

Obóz robiony przez pasjonatów dla pasjonatów. Podczas pobytu w Poroninie nie tylko zanurzysz się w świecie sztuk walki, ale również spotkasz osoby z innymi pasjami. Wspólnie weźmiecie udział m.in. w: wycieczkach, olimpiadzie obozowej, uroczystej gali kończącej obóz. Przewidziana jest również relacja live z obozu.

 

CENA: od 2090 zł/os.

 

CENA ZAWIERA:

✓ zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Limba w Poroninie ✓ wyżywienie: 3 posiłki dziennie (świadczenia zaczynają się kolacją pierwszego dnia a kończą się pakowanym lunchem ostatniego dnia) ✓ wszystkie koszty programowe ✓ wejście na basen na terenie Ośrodka (1h) ✓ opieka kadry pedagogicznej: kierownika i wychowawców – instruktorów ✓ ubezpieczenie UNIQA ✓ pamiątka z obozu

CENA NIE ZAWIERA:

  • transportu (autokary lub busy z klimatyzacją) – kwota 180-280 PLN
  • ubezpieczenie KR (koszty rezygnacji) – kwota 80 PLN

WAŻNE INFORMACJE:

Możliwa dieta specjalna: wegetariańska, wegańska, bezlaktozowa i bezglutenowa – bez dopłat • bagaż – 1 główny o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm + bagaż podręczny o wadze do 5 kg. • odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione. W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

POLSKI BON TURYSTYCZNY
Rezerwując obóz letni w kraju, możesz opłacić część kosztów wyjazdu za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego (do 500 zł na uczestnika). Więcej informacji jak skorzystać z bonu na stronie: https://www.atas.pl/pl/bon-turystyczny-atas

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*