28 lut 2021

POZNAŃ – SKATE HULAJNOGABiuro podróży sportom Front-Lato 2023, Sort-Polska

wiek 9-18 lat

Nie ważne co ze sobą zabierzecie! #hulajnoga, #deska, #rolki, a może jeszcze coś innego? Na codziennej zajawce pośmigacie w skateparkach, pumptrackach czy innych poznańskich miejscówkach! Koniecznie pamiętajcie o kasku i ochraniaczach, a my zadbamy o odpowiednią atmosferę – poza muzą weźmiemy też kamerę, po to, by wieczorem pooglądać nagrywki z Waszych zmagań i poprawić co trzeba. Będziecie jeździć do woli, grać w SKEJTA, najlepszy Trik, a wszystko to podsumujemy zawodami POZnańXGames”.

Po zajęciach czeka na Was jeszcze wiele przygód:
a. Pełen Relaks: tylko Wy, jezioro, promienie słońca i chill.

  1. Ciekawe miejsca: Zwiedzanie Poznania i poznawanie historii tego pięknego miasta. Odwiedźcie zakątki Starego Miasta, słynne koziołki oraz historyczną Cytadelę. Przejażdżki bimbą, czyli poznańskim tramwajem i smak pyr z gzikiem wprowadzą Was w poznański klimat!
  2. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: ognisko, zajęcia wieczorne: „Mam talent”, „Śluby obozowe”, karaoke i dyskoteka w rytmie największych przebojów i wiele innych ciekawych propozycji.
  3. Rusz głową: różnorakie gry planszowe, terenowe i fabularne (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy w grupie.
  4. Sport to zdrowie: zajęcia sportowe i rekreacyjne: turniej w KUBB, plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, kąpiele w jeziorze pod nadzorem ratownika, spartakiady, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.

 

Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 PLN

Termy Maltańskie – zabawa w największym tego typu Aquaparku w Polsce, położonym nad jeziorem Malta. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. zjeżdżalnie kamikadze, dzika rzeka, zjeżdżalnia wielotorowa oraz multimedialna, zjeżdżalnia pontonowa i turbozjeżdżalnia, basen z falami, statek piracki, basen solankowy czy wypływowy basen relaksacyjny! – 70 PLN

 

Cena: od 1799 zł/os

TERMINY:

  • 07-17.07.2022
  • 18-28.07.2022
  • 29.07-08.08.2022

Zakwaterowanie – 10 noclegów w DS Przylesie w pokojach 2-,3- osobowych lub pokojach typu studio 2+2 z łazienkami. Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

 

Świadczenia

Nocleg
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser). Pierwszy posiłek – obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
Transport: autokar turystyczny
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna
Realizacja programu

 

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych.
Planowany przyjazd do ośrodka w godz. 12:15 – 18:00. Planowany odjazd z ośrodka w godz. 8:45 – 13:45.
Dojazd własny: zapraszamy na godz. 14:00, wyjazd nie później niż o godz. 10:00.
Uwaga! Możliwość wykupienia diety wegetariańskiej.
Zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu – prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego

 

Informacje o cenie

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN

 

About the Author

Leave a Reply

*