LONDYN – 5 DNI – SAMOLOTEM

PROGRAM:

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku Poznań Ławica w godzinach popołudniowych. Przelot do Londynu. Przejazd metrem na spotkanie z rodzinami. Nocleg

 

DZIEŃ 2

Śniadanie, Całodzienna wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey (z zewnątrz), Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej – zmiana warty konnej, St. James’s Park – Buckingham Palace, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square i Galeria M&M’S (słodkie zakupy), Piccadilly Circus z fontanną Erosa. Przejażdżka London Eye – przepiękna panorama miasta z kapsuł diabelskiego koła. Przejazd metrem na spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie, Całodzienna wycieczka po Londynie: spacer dzielnicą City, w tym wjazd na punkt widokowy Sky Garden, Leadenhall Market, Gherkin i Lloyds, Tower of London – realizacja programu edukacyjnego, Tower Bridge, spacer do Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję części ulicy Pokątnej, najwyższy budynek miasta The Shard, najstarszy targ londyński Borough Market (czas na posiłek), Galeon Francisa Drake’a,  słynna galeria sztuki współczesnej Tate Modern. przejście kładką milenijną w stronę Katedry Św. Pawła. Wizyta w Madame Tussaud (Muzeum Figur Woskowych). Wizyta w Domu Towarowym Harrods. Przejazd metrem na spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4

Śniadanie,  przejazd metrem do British Museum,  zwiedzanie muzeum, przejazd do Camden Town – dzielnica rzecznych kanałów, niezwykłych butików i kultur z całego świata, tam się urodziła i koncertowała Amy Winehouse, czas na posiłek, przejazd na Oxford Street, czas na zakupy, spotkanie z rodzinami, obiadokolacja

 

DZIEŃ 5

Śniadanie,  przejazd metrem na lotnisko, wylot do Poznania ( szczegółowe godziny lotów zostaną podane w momencie ustalenia terminów wyjazdu)

 

Cena dla min. 20 uczestników: 1395 zł /os. + 105 GBP + bilet lotniczy

 

CENA ZAWIERA:

  • Opieka pilota, ubezpieczenie NNW + KL
  • Noclegi i wyżywienie z godnie z programem zakwaterowanie u sprawdzonych rodzin angielskich – (HOMESTAY)
  • Dodatkowa kwota GBP przeznaczona jest na pokrycie kosztów biletów wstępu oraz wszelkich opłat walutowych dokonywanych przez Biuro.
  • UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  • Cena nie zwiera ceny biletów lotniczych: OD 400 zł / os. Cena jest uśredniana dla wszystkich uczestników
  • W przypadku zakwaterowania w hostelu do ceny trzeba doliczyć 150 zł.

 

CENA NIE ZAWIERA:

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.                                                                                                                                                UWAGA !  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*