Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

ANGLIA – WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO  ORAZ  WĘDRÓWKA ŚLADAMI UNIWERSYTETÓW

LONDYN – GREENWICH – CAMBRIDGE – OXFORD

PROGRAM:

DZIEŃ 1 – Wyjazd autokarem z Poznania, przejazd przez Niemcy, Francję do Calais.

DZIEŃ 2Przeprawa Eurotunelem pod kanałem La Manche, przejazd   GREENWICHKrólewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, żaglowiec Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie w kierunku centrum Londynu,  zobaczymy z zewnątrz słynny most Tower Brigde, oraz Tower of London. Przejdziemy pieszo w kierunku Milienium Bridge i London Bridge, tam spotkamy się z niezwykłym przewodnikiem, który w języku angielskim poprowadzi nas przez Muggles Harry Potter Tour, (wycieczka Mugoli śladami Harrego Pottera) Przemierzymy Londyn z przewodnikiem, który opowie nam o mniej znanych faktach na temat filmów o Harrym Potterze. Zobaczymy miejsca,  które zainspirowały JK Rowling,  takie jak Ulica Pokątna,  Dziurawy Kocioł i Ministerstwo Magii. Poznamy sekrety filmowania, które zna niewiele osób i zakończymy tę wycieczkę  z większą wiedzą, nie tylko o Harrym Potterze, ale także o Londynie.  Przejazd na spotkanie z rodzinami angielskimi lub do hostelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3Śniadanie, przejazd do CAMBRIDGE:,  zwiedzanie niezwykłego uniwersyteckiego miasta z przewodnikiem w języku angielskim. Zobaczymy  Trinity College,  King’s College i King’s College Chapel,  College Garden, odbędziemy rejs łodzią po kanałach wodnych na terenie uniwersyteckim, zobaczymy miejsca, które są widoczne tylko od strony wody. Przejazd do LONDYNU – (nowość!!), zwiedzanie Pałacu Kensington – aktualnej siedziby rodziny królewskiej, w której mieszka Książe Wiliam wraz z Księżną Cambridge i ich dziećmi –  Przejazd na spotkanie z rodzinami angielskimi lub do hostelu,  obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4 – Śniadanie, przejazd do OXFORD – zwiedzanie jednego z najbardziej znanych ośrodków uniwersyteckich na świecie, edukacyjny spacer z przewodnikiem w języku angielskim. Spacer po mieście oraz po handlowym deptaku w centrum. Przejazd do LONDYNU –  wycieczka w przestworza słynnym London Eye, piękna panorama miasta z kapsuł diabelskiego koła, spacer nadbrzeżem w kierunku Big Bena i Westminster Abbey, Parlament,  Embankment. Przejazd na spotkanie z rodzinami angielskimi lub do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 – Śniadanie, SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, 3-GODZINNE WARSZTATY JĘZYKA – ROZMOWY I DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI KONWERSACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM Z LEKTORAMI ANGIELSKIMI.  Przejazd do kultowej, artystycznej i punkowej dzielnicy Londynu – Camden Town, spacer po jednym z piękniejszych parków w Londynie Regent’s Park (opcjonalnie wizyta i zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej). Przejazd na spotkanie z rodzinami angielskimi lub do hostelu, obiadokolacja.

DZIEŃ 6LONDYN – Śniadanie, wykwaterowanie, całodzienna wycieczka po LondynieWhitehall i Downing Street, gdzie znajduje się kancelaria premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej , St. James’s ParkBuckingham Palace, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – krótka wizyta w Muzeum, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square, Covent Garden, Piccadilly Circus z fontanną Erosa, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd  w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7  – Przejazd do Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

CENA U RODZIN: od 750 ZŁ i 480 GBP

CENA W HOSTELU: od 950 ZŁ i 480 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Transport autokarem LUX,  opiekę pilota, angielskojęzycznych przewodników, 3 godziny nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW + KL,  noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, zakwaterowanie u rodzin angielskich lub w hostelu, zwiedzanie zgodnie z programem, bilety wstępów. Cena dla min. 40 uczestników + 3 opiekunów. UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA NIE ZAWIERA:

Fakultatywnie możliwość pójścia na musical do jednego z najlepszych  londyńskich teatrów ( wybór spektaklu w zależności od dostępności biletów) Koszt ok. 40-45 GBP

Składki TFG i TFP – 30 ZŁ*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.  UWAGA !  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Pandemii .

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*