EDUKACYJNA WYCIECZKA DO LONDYNU Biuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

EDUKACJA I NAUKA ANGIELSKIEGO W LONDYNIE

 

PROGRAM (POBIERZ):                                                      

DZIEŃ 1Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2Przeprawa tunelem, pod kanałem La Manche, przejazd do Londynu, Greenwich – Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie do centrum Londynu, Tower of London – zwiedzanie najstarszej dziś zachowanej budowli pałacowo-obronnej w stolicy Anglii, wzniesionej dla Wilhelma Zdobywcy w XI wieku. Wejście i sesja zdjęciowa na słynnym Tower Brigde, spacer po nowoczesnej dzielnicy City, Monument – najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku, zakwaterowanie w hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 – Śniadanie, zwiedzanie Londynu: Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum – realizacja programu edukacyjnego, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square i Galeria M&M’S, Covent Garden, Piccadilly Circus z kolumną Erosa. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4Śniadanie, dalsze zwiedzanie Londynu, wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, przejście nad Tamizą i przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, wizyta w British Museum – realizacja programu edukacyjnego. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu – Tate Modern  Galery – jedna z największych galerii sztuki współczesnej w Europie realizacja programu edukacyjnego, spacer nadbrzeżem Tamizy w stronę LE, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market – najstarszy market w Londynie, najwyższy budynek Londynu Shard Building, Millenium Bridge spacer po pieszej kładce, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej realizacja programu edukacyjnego, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 – Śniadanie, całodniowa wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey,  Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera – realizacja programu edukacyjnego, Stajnie Gwardii Królewskiej, St. James’s ParkBuckingham Palace, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd  w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

CENA: OD 1850 ZŁ/OS + 265 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Opieka pilota, ubezpieczenie NNW (15000 zł) + KL (20000 euro) – Transport autokarem klasy LUX – 4 noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, cały program ze wszystkimi biletami wstępów, transfery z hotelu do Londynu i z powrotem oraz w Londynie, zakwaterowanie w hostelu lub w hotelu. 

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ – *Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

UWAGA!  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,9 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Oferta skalkulowana dla min 45 os + 3 opiekunów. Cena nie zawiera: obowiązkowej kaucji zwrotnej za hotel/hostel w wysokości 20 gbp. W przypadku zakwaterowania u rodzin angielskich cena jest niższa o 200 zł. Istnieje możliwość modyfikacji programu poprzez wymianę atrakcji z oferty na te wymienione w załączniku.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*