WYCIECZKA DO LONDYNU – 7 DNIBiuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

EDUKACJA I NAUKA ANGIELSKIEGO W LONDYNIE

 

PROGRAM:                                                      

DZIEŃ 1Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2Przeprawa tunelem  pod kanałem La Manche  przejazd do Londynu, Greenwich Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie, Tower of London, realizacja programu edukacyjnego, Tower Brigde, spacer do Leadenhall Market, zabytkowego krytego dachem pasażu, nowoczesna dzielnica City, Monument – najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku, zakwaterowanie u rodzin angielskich lub w hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 – Śniadanie, zwiedzanie Londynu: Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum – realizacja programu edukacyjnego, spacer po Soho, Chinatown, Leicester Square i Galeria M&M’S, Covent Garden, Piccadilly Circus z kolumną Erosa. Powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4Śniadanie, dalsze zwiedzanie Londynu, wizyta w Muzeum Figur Woskowych  Madame Tussauds, przejście nad Tamizą i przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, wizyta w British Museum – realizacja programu edukacyjnego. Powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu – Tate Modern  Galery – jedna z największych galerii sztuki współczesnej w Europie realizacja programu edukacyjnego, spacer nadbrzeżem Tamizy w stronę LE, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market – najstarszy market w Londynie,  najwyższy budynek Londynu Shard Building, Millenium Bridge spacer po pieszej kładce, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej realizacja programu edukacyjnego, powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 – Śniadanie, całodniowa wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey,  Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera – realizacja programu edukacyjnego, Stajnie Gwardii Królewskiej, St. James’s ParkBuckingham Palace, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd  w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

CENA U RODZIN: OD 650 ZŁ/OS + 380 GBP

CENA W HOSTELU: OD 850 ZŁ/OS + 380 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Transport autokarem LUX – opieka pilota – ubezpieczenie NNW + KL – noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, zakwaterowanie u rodzin angielskich lub w hostelu, zwiedzanie zgodnie z programem, bilety wstępów  Cena dla min. 40 uczestników + 3 opiekunów

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

CENA NIE ZAWIERA:

Fakultatywnie możliwość pójścia na musical do jednego z najlepszych  londyńskich teatrów ( wybór spektaklu w zależności od dostępności biletów) Koszt ok. 40-45 GBP

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce. UWAGA!  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*