WYCIECZKA EDUKACYJNA DO LONDYNU, OXFORD, WATFORDBiuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

ŚLADAMI HARREGO POTTERA

                  

PROGRAM (POBIERZ):   

DZIEŃ 1Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2 – Przeprawa tunelem, pod kanałem La Manche, przejazd do Londynu, Greenwich Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie do centrum Londynu, Tower of London – zwiedzanie najstarszej dziś zachowanej budowli pałacowo-obronnej w stolicy Anglii, wzniesionej dla Wilhelma Zdobywcy w XI wieku. Wejście i sesja zdjęciowa na słynnym Tower Brigde, zakwaterowanie w hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu –przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, spacer wzdłuż Tamizy, przejście na Leicester Square,  Galeria M&M’S,  Covent Garden,  Piccadilly Circus z fontanną Erosa, miejsce z którego teleportowali się Harry, Ron i Hermiona, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4Śniadanie, przejazd do Watford – wizyta w Warner Bros Studio Tour, które odkryje przed zwiedzającymi magię filmu i pozwoli poznać niektóre jego skrzętnie skrywane tajemnice; zwiedzanie Great Hall, pomieszczeń Gryffindoru, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesor Umbridge w Ministerstwie Magii, ulica Pokątna oraz liczne efekty specjalne. Przejazd do Oxford – zwiedzanie z przewodnikiem jednego z najważniejszych miast akademickich na świecie. Spacer ulicami malowniczego Starego Miasta, przejazd do Londynu, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5Śniadanie, Muggles Tour – fascynująca wycieczka śladami Harrego Pottera z przewodnikiem z krainy magii, prowadzona w języku angielskim – spacer po Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję ulicy Pokątnej, Millenium Bridge – spacer po pieszej kładce na Tamizie zniszczonej przez Śmierciożerców w 6 części opowieści o Harrym Potterze, spacer nadbrzeżem Tamizy, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market, najwyższy budynek Londynu – Shard Building, Teatr Narodowy,  przejazd i zwiedzanie British Museum, powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6Śniadanie, całodzienna wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey (z zewnątrz) Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej, St. James’s ParkBuckingham Palace, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum, spacer po Soho, Chinatown, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

CENA: OD 1850 ZŁ + 345 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Opieka pilota, ubezpieczenie NNW (15000 zł) + KL (20000 euro) – Transport autokarem klasy LUX – 4 noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, cały program ze wszystkimi biletami wstępów, transfery z hotelu do Londynu i z powrotem oraz w Londynie, zakwaterowanie w hostelu lub w hotelu. 

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ – *Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

UWAGA!  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,9 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Oferta skalkulowana dla min 45 os + 3 opiekunów. Cena nie zawiera: obowiązkowej kaucji zwrotnej za hotel/hostel w wysokości 20 gbp. W przypadku zakwaterowania u rodzin angielskich cena jest niższa o 200 zł. Z powodu trudności oraz limitami sprzedawanych biletów do Harrego Pottera w Watford, biuro zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu programu za zgodą zamawiającego na inną atrakcję, wtedy też cena ulegnie zmianie.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*