LONDYN, OXFORD, WATFORDBiuro podróży sportom Front-Turystyka szkolna, Sort-Anglia

ŚLADAMI HARREGO POTTERA – EDUKACJA W LONDYNIE

                  

PROGRAM:   

DZIEŃ 1Wyjazd autokarem z Poznania w godzinach wieczornych, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję.

DZIEŃ 2 – Przeprawa tunelem, pod kanałem La Manche, przejazd do Londynu, Greenwich Królewskie Obserwatorium Astronomiczne, Południk „0”, Cutty Shark, rejs statkiem po Tamizie do centrum Londynu, Tower of London, Tower Brigde, spacer do Leadenhall Market, krytego dachem pasażu pełniącego w filmie o Harrym Potterze funkcję części ulicy Pokątnej, nowoczesna dzielnica City, Monument – najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie, upamiętniająca słynny londyński Wielki Pożar z 1666 roku, zakwaterowanie u rodzin angielskich lub w hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3Śniadanie, przejazd do centrum Londynu, na powitanie Londynu –przejażdżka słynnym kołem diabelskim – London Eye – przepiękna panorama miasta, spacer wzdłuż Tamizy, przejście na Leicester Square,  Galeria M&M’S,  Covent Garden,  Piccadilly Circus z fontanną Erosa, miejsce z którego teleportowali się Harry, Ron i Hermiona, przejazd do dzielnicy South Kensington na zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej, powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4Śniadanie, przejazd do Watford – wizyta w Warner Bros Studio Tour, które odkryje przed zwiedzającymi magię filmu i pozwoli poznać niektóre jego skrzętnie skrywane tajemnice; zwiedzanie Great Hall, pomieszczeń Gryffindoru, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesor Umbridge w Ministerstwie Magii, ulica Pokątna oraz liczne efekty specjalne. Przejazd do Oxford – zwiedzanie z przewodnikiem jednego z najważniejszych miast akademickich na świecie. Spacer ulicami malowniczego Starego Miasta, przejazd do Londynu, powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5Śniadanie, Tate Modern  Galery – największa galeria sztuki współczesnej w Europie, spacer nadbrzeżem Tamizy, Galeon Francisa Drake’a, Borough Market, najwyższy budynek Londynu – Shard Building, Millenium Bridge spacer po pieszej kładce na Tamizie zniszczonej przez Śmierciożerców w 6 części opowieści o Harrym Potterze, Teatr Narodowy,  przejazd i zwiedzanie  British Museum , powrót do rodzin angielskich lub hostelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6Śniadanie, całodzienna wycieczka po Londynie: Embankment, Big Ben i Parlament, Westminster Abbey (z zewnątrz) Whitehall i Downing Street z kancelarią premiera, Stajnie Gwardii Królewskiej, St. James’s ParkBuckingham Palace, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, National Gallery – wizyta w Muzeum, spacer po Soho, Chinatown, przejście na słynną ulicę Oxford Street, Hyde Park, pożegnanie z Londynem, wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7Przejazd w kierunku Polski, powrót do Poznania w godzinach popołudniowych.

 

CENA U RODZIN: OD 650 ZŁ + 400 GBP

CENA W HOSTELU: OD 850 ZŁ + 400 GBP

 

CENA ZAWIERA:

Opieka pilota, ubezpieczenie NNW + K – Transport autokarem klasy Lux – 4 noclegi oraz wyżywienie zgodnie z programem, zakwaterowanie u rodzin angielskich lub w hostelu.

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Oferta skalkulowana dla min. 40 os + 3 opiekunów

CENA NIE ZAWIERA:

Fakultatywnie możliwość pójścia na musical do jednego z najlepszych  londyńskich teatrów (wybór spektaklu w zależności od dostępności biletów) Koszt ok. 40-45 GBP

Składki TFG i TFP –  30 ZŁ*Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)  dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez biuro podróży zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekazuje na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce. UWAGA !  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 3,5 % wartości imprezy (do 7 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki). Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

About the Author

Leave a Reply

*