31 paź 2023

Sycylia latem to nie tylko słoneczne plaże i wyjątkowe jedzenie, to także fascynująca podróż przez historyczne skarby tej włoskiej wyspy. San Saba, gdzie znajduje się kompleks OASI AZZURRA VILLAGE, stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania niezwykłych miejsc.

Zaplanuj wycieczkę do Messyny i przekonaj się, dlaczego to miasto jest tak ważne dla historii Sycylii. Spacerując po ulicach Katanii, poznasz urok tej barokowej metropolii. A co powiesz na wizytę na Etnie, jednym z najaktywniejszych wulkanów na świecie? To niezapomniane przeżycie, obserwować tę potężną siłę natury. Następnie przemieść się do bajecznej Taorminy, gdzie malownicze widoki na morze i starożytny teatr zachwycą Cię swoim pięknem.

A co, jeśli zechcesz odwiedzić nie tylko Sycylię latem? Nie ma sprawy! Zorganizowany rejs statkiem zaprowadzi Cię do Wenecji, jednego z najbardziej romantycznych i niezwykłych miast na świecie. Złapiesz oddech, kiedy zobaczysz słynny plac św. Marka, przejdziesz przez malownicze kanały i zwiedzisz pałace weneckie.

A na koniec, nie zapomnij o Rzymie, stolicy Włoch. Przemierzając ulice Wiecznego Miasta, odwiedź Koloseum, Forum Romanum i Watykan, aby zanurzyć się w historii i kulturze starożytnego świata oraz chrześcijaństwa.

Twoja podróż na Sycylię latem i przez inne magiczne miejsca we Włoszech to prawdziwa przygoda. Dzięki Sportom Travel, nie musisz się martwić organizacją. Możesz skupić się na podziwianiu piękna, smakowaniu wyśmienitej kuchni i tworzeniu niezapomnianych wspomnień. Odkryj uroki Włoch latem, a każde miejsce pozostawi w Tobie niezatarte wrażenia.

 
About the Author

Leave a Reply

*