COVID Info

Drodzy Przyjaciele i Klienci SPORTOMU

Aktualna sytuacja zmusza nas do pozostania w domach, ograniczenia poruszania się i kontaktowania między sobą. Mamy nadzieję, że wy również dbacie o siebie i swoich bliskich.

Pomimo przeszkód i trudnej sytuacji my cały czas pracujemy ( zdalnie ) i robimy wszystko, jak najlepiej potrafimy, by po pandemii móc wrócić do normalnego życia i wspólnego podróżowania. .

Zapewniamy, że jesteśmy dobrze przygotowani i zabezpieczeni na wypadek ewentualnych trudności. Wdrożyliśmy kryzysowy plan działania i będziemy się starali tak go realizować aby spełnić wszystkie wasze oczekiwania.

Wszystkie wpłacone nam zaliczki na poczet przyszłych wyjazdów, są objęte ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz gwarancją ubezpieczeniową Signal Iduna S.A. .

Liczymy na to, że przyłączycie się do ogólnopolskiej akcji

Nie rezygnujcie z zaplanowanych podróży. Jeśli nie będzie można wyjechać w zarezerwowanym czasie to prosimy – zmieńmy termin na termin późniejszy w tym lub kolejnym roku. My odwdzięczymy się gwarancją niezmienionej ceny wycieczki mimo zapowiadanych już w całej Europie 20-30% podwyżek cen. Zamieńcie zaliczkę na ,,voucher gwarancji’’ odbycia wycieczki i niezmienionej ceny, pomożecie w ten sposób nam a swoim dzieciom zagwarantujecie ,,powrót do życia’’ i niezapomniane chwile podczas wymarzonej wycieczki.

 

Postarajmy się wspólnie, aby obecne problemy nie pozbawiły nikogo radości życia, podróżowania i niezapomnianej przygody.

Wspieramy Polską akcję

#ZmienTerminNieOdwoluj